Bezpieczny Iveco Daily
Opis
Optymalny sejf do furgonów
Drzwi można zdjąć po odblokowaniu. Do mocowania zawsze używa się oryginalnych połączeń śrubowych konsoli siedzeń. Nie ma potrzeby wiercenia otworów w pojeździe. Wymiary sejfów są tak dobrane, aby przestrzeń pod siedzeniem była optymalnie wykorzystana.
Dane techniczne
| Producent | Sejf mobilny |
| Długość | 40.0 |
| Marka | Sejf mobilny |
| Nazwa pomocnicza | Mobilna bezpieczna podstawa siedziska sejf |
| Szerokość | 22.0 |
| Waga brutto | 9kg |
| Waga netto | 7,8 kg |
| Wysokość | 14.0 |
| Wymiar pakowania | 50 × 36 × 22 cm |
| Materiał | Ukradłem |
| Model maszyny | Iveco daily generacja 3, wszystkie modele, 2014 – ... |
| Wykończenie | Namalowany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się