Bezpiecznik movera TER 4 Truma 150A Mega
Opis
Bezpiecznik 150A Mega
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Długość | 2.5 |
| Marka | Uraz |
| Nazwa pomocnicza | Bezpiecznik listwowy 150 a mega |
| Szerokość | 5.0 |
| Waga brutto | 0,01 kg |
| Waga netto | 11g |
| Wysokość | 10.0 |
| Wymiar pakowania | 10 × 5 × 2,5 cm |
| Prąd znamionowy | 150a |
| Rodzaj / model | Truma mover ter 4 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się