Bezpiecznik movera SX Truma 150A
Opis
Bezpiecznik taśmowy
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Marka | Uraz |
| Nazwa pomocnicza | Bezpiecznik listwowy 150 a |
| Waga brutto | 0kg |
| Waga netto | 2g |
| Wymiar pakowania | 3×0,9×0,3 cm |
| Prąd znamionowy | 150a |
| Rodzaj / model | Mover sx |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się