Bezpieczne drzwi przednie VW Crafter
Opis
Optymalny sejf do furgonów
Drzwi można zdjąć po odblokowaniu. Do mocowania zawsze używa się oryginalnych połączeń śrubowych konsoli siedzeń. Nie ma potrzeby wiercenia otworów w pojeździe. Wymiary sejfów są tak dobrane, aby przestrzeń pod siedzeniem była optymalnie wykorzystana.
Dane techniczne
| Producent | Sejf mobilny |
| Długość | 12.5 |
| Marka | Sejf mobilny |
| Nazwa pomocnicza | Mobilna bezpieczna podstawa siedziska sejf |
| Szerokość | 32.0 |
| Waga brutto | 11 kg |
| Waga netto | 9,3 kg |
| Wysokość | 36.0 |
| Wymiar pakowania | 41×41×30cm |
| Materiał | Ukradłem |
| Model maszyny | Vw crafter generacja 2, furgon, 11.2016 – ..., man tge, furgon, 2017 – ... |
| Wykończenie | Namalowany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się