Bateria natryskowa Roma z wyciąganą kabiną prysznicową Novo
Opis
Wysuwana bateria jednouchwytowa z prysznicem Novo. Domowa jakość połączona z lekką konstrukcją dzięki plastikowej konstrukcji. Z obrotową wylewką (30°). długość gwintu 30 mm; Gwint: ø 1". Długość wylotu: 220 mm.
Dane techniczne
| Producent | Pompy-komety |
| Nazwa pomocnicza | Bateria natryskowa roma z wyciąganą kabiną prysznicową novo |
| Waga brutto | 0,61 kg |
| Waga netto | 615g |
| Kolor | Chrom |
| Wymiar pakowania | 39,4 × 17,2 × 6,9 cm |
| Długość | 1.5 |
| Materiał | Plastikowy |
| Maksymalne ciśnienie | 3 bary |
| Wariant | Na stole |
| Otwór montażowy | 33mm |
| Rodzaj przyłącza | Kometa e |
| Wysokość instalacji | 125mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się