Bateria jednouchwytowa Roma Standard
Opis
Okucie Roma łączy w sobie jakość domową z lekką konstrukcją dzięki plastikowej konstrukcji. Z mikroprzełącznikiem. Długość gwintu: 30mm; Gwint: ø 1"; wylot: 150 mm.
Dane techniczne
| Producent | Pompy-komety |
| Nazwa pomocnicza | Bateria jednouchwytowa roma standard |
| Waga brutto | 0,33 kg |
| Waga netto | 330g |
| Kolor | Chrom |
| Wymiar pakowania | 49,6 × 20 × 5,1 cm |
| Materiał | Plastikowy |
| Maksymalne ciśnienie | 3 bary |
| Wariant | Na stole |
| Otwór montażowy | 33mm |
| Rodzaj przyłącza | Kometa |
| Wysokość instalacji | 125mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się