Bateria jednouchwytowa Roma Long
Opis
Okucie Roma łączy w sobie jakość domową z lekką konstrukcją dzięki plastikowej konstrukcji. Z obrotową wylewką (360°). Długość gwintu: 30mm; Gwint: ø 1"; wylot: 220 mm.
Dane techniczne
| Producent | Pompy-komety |
| Nazwa pomocnicza | Bateria jednouchwytowa roma long |
| Waga brutto | 0,4 kg |
| Waga netto | 364g |
| Kolor | Chrom |
| Wymiar pakowania | 47,3 × 21,2 × 5,6 cm |
| Materiał | Plastikowy |
| Maksymalne ciśnienie | 3 bary |
| Wariant | Na stole |
| Otwór montażowy | 33mm |
| Rodzaj przyłącza | Kometa |
| Wysokość instalacji | 180mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się