Bateria jednouchwytowa Idealne przyłącze prysznicowe EHM
Opis
Precyzyjnie regulowana ilość wody, odporna na gorącą wodę, automatyczne przełączanie do 3 A, obrotowa i obrotowa wylewka. Niektóre z aeratorem. Dostępne tylko z wylewkami lub 30 cm złączem/króćcami do węża.
Dane techniczne
| Dostawca | Barwig |
| Kolor wtórny | Złoto |
| Wydrukować | 3 bary |
| Przełącznik | ✓ |
| Woda przyłączeniowa | Przelotka |
| Waga brutto | 120g |
| Waga netto | 120g |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 10,8 × 9,6 × 7,4 cm |
| Materiał | Plastikowy |
| Wariant | Na stole |
| Otwór montażowy | 27mm |
| Wysokość instalacji | 40mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się