Bateria 6v do pompek kranów
Opis
Akumulator cynkowo-węglowy bez rtęci i kadmu, o średniej gęstości energii i wysokiej nośności. Długa żywotność, długi okres przydatności do spożycia, gdy są nowe. Do zasilania wodą potrzebne są 2 sztuki.
Dane techniczne
| Producent | Gug |
| Długość | 6.5 |
| Nazwa pomocnicza | Akumulator o dużej pojemności iec 4r25 |
| Szerokość | 6.5 |
| Waga brutto | 0,5 kg |
| Waga netto | 432g |
| Wysokość | 11.0 |
| Wymiar pakowania | 11,2 × 6,8 × 6,7 cm |
| Napięcie nominalne | 6 v |
| Pojemność | 9 ach |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się