Bagażnik rowerowy Thule VeloSlide krótki
Opis
Wersja skrócona o 15 cm została specjalnie zaprojektowana do mniejszych tylnych garaży w średniej wielkości kamperach i można ją wysunąć nawet o 1,35 m.
Dane techniczne
| Producent | Thule omnistor |
| Długość | 40.0 |
| Marka | Thule |
| Nazwa pomocnicza | Thule veloslide wersja krótka |
| Szerokość | 180.0 |
| Waga brutto | 25,5 kg |
| Waga netto | 25,5 kg |
| Wysokość | 80.0 |
| Kolor | Srebro |
| Rodzaj | Krótka wersja |
| Ładowność | 70kg |
| Materiał | Aluminium |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się