Bagażnik rowerowy przyczepy Thule Sport G2 Universal
Opis
Do montażu na tylnej ścianie przyczepy kempingowej. Mocowanie nośne znajduje się pod przyczepą kempingową. Nadaje się do przechowywania 2 rowerów. Maksymalne obciążenie wynosi 38 kg (19 kg na szynę).
Dane techniczne
| Producent | Thule omnistor |
| Długość | 65.0 |
| Marka | Thule |
| Nazwa pomocnicza | Thule sport g2 universal |
| Szerokość | 126.0 |
| Waga brutto | 11,6 kg |
| Waga netto | 10,6 kg |
| Kolor | Srebro |
| Ładowność | 38kg |
| Materiał | Aluminium |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się