Bagażnik rowerowy na drzwi Transit 2000–2013 EuroCarry
Opis
Wstępnie zmontowany bagażnik na rowery do prawych tylnych drzwi. Rama podstawy wykonana z anodowanej rury aluminiowej. Nie nadaje się do drzwi 270°!
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Długość | 50.0 |
| Marka | Eurocarry |
| Nazwa pomocnicza | Stojak na rowery eurocarry |
| Szerokość | 125.0 |
| Waga brutto | 12,5 kg |
| Waga netto | 9,6 kg |
| Wysokość | 129.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Wymiar pakowania | 150 × 67,5 × 16,5 cm |
| Ładowność | 40kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | Ford transit generacja 5 wszystkie modele 2000-2006 |
| Rodzaj pojazdu | Furgonetka |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | 2 pazury mocujące, 2 szyny rowerowe, 2 szyny napinające, 4 osłony kół, 4 pasy mocujące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się