Bagażnik rowerowy max 2 e-rowery Fiamma Pro E-bike
Opis
Stelaż na rowery elektryczne z serii Pro można również łatwo zamontować pod tylną szybą kampera, aby można go było otworzyć. Odległość montażowa 40 cm do 50 cm.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 61.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rower carry-bike pro e-bike |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 12,2 kg |
| Waga netto | 10,4 kg |
| Wysokość | 150.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Carry bike pro e-bike |
| Wymiar pakowania | 140×58×17cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #Bike-block pro s 2 czarny, 1 bike-block pro s 1 czarny, 1 listwa zabezpieczająca, 2 uchwyty bagażn |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się