Bagażnik rowerowy max 2 e-rowery Fiamma Pro C E-bike
Opis
Kompaktowy i klasyczny bagażnik rowerowy na wszystkie ściany. Krótka wersja serii Pro jest montowana pod oknem i umożliwia otwarcie okna.
Nadaje się do kamperów z tylną szybą. Odległość między punktami mocowania można dowolnie dobierać na wysokości 40 - 50 cm. Model specjalnie zaprojektowany do rowerów elektrycznych: z solidną konstrukcją i szynami Rail Premium.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 64.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rower carry-bike pro c e-bike |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 12kg |
| Waga netto | 9,9 kg |
| Wysokość | 50.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Carry bike pro c e-bike |
| Wymiar pakowania | 140×58×17cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #Bike-block pro s 2 czarny, 1 bike-block pro s 1 czarny, 1 listwa zabezpieczająca, 2 uchwyty bagażn |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się