Bagażnik rowerowy Fiamma Ducato Boxer Jumper 00-06
Opis
Bagażnik rowerowy Fiamma do Citroen Jumper (2000–2006), Peugeot Boxer (2000– 2006) Fiat Ducato (2000–2006)
Prosta instalacja do samochodów dostawczych z podwójnymi tylnymi drzwiami,
Bagażnik na rowery do samochodów dostawczych z podwójnymi tylnymi drzwiami. Wiercenie otworów w pojeździe nie jest konieczne, z wyjątkiem śrub zabezpieczających. Tylne drzwi można otworzyć bez wyjmowania rowerów.
Zakres dostawy: 1 Bike-Block Pro 1 czarny, 1 Bike-Block Pro 2 czarny, 2 Rail Premium, 1 Listwa bezpieczeństwa, wspornik montażowy
Typ: 200 DJ Ducato (2000-2006)
Bike-Block: Pro 1, Pro 2
Model pojazdu: Citroen Jumper (2000–2006), Peugeot Boxer (2000– 2006) Fiat Ducato (2000–2006)
Max Obciążenie: 35 kg
Max Rowery: 2
Wymiary (szer, X gł, X wys,): 128 × 43 × 120 cm, Rozmiar opakowania: 131 × 17 × 67 cm, Waga: 9 kg,
Kod producenta: 02093-65-
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 43.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rower carry-bike 200 dj ducato |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 12,5 kg |
| Waga netto | 9kg |
| Wysokość | 120.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Rower nośny 200 dj ducato |
| Wymiar pakowania | 131×67×17 cm |
| Ładowność | 35kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | #Citroën jumper 244 wszystkie modele 04.2002 - 2006 peugeot boxer 244 wszystkie modele 04.2002 - 20 |
| Rodzaj pojazdu | Furgonetka |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro 1 czarny, 1 bike-block pro 2 czarny, 1 drążek mocujący, 1 uchwyt bagażnika, 1 lis |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się