Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike VW T6 Pro Deep Black
Opis
Nowoczesny, szybki i łatwy montaż, solidne mocowanie do punktów wzmocnienia tylnej klapy. Pasuje do T6 od 2015 roku.
Akcesoria: do trzeciego koła należy zamówić: 1 x 136/596 i 1 x 136/528-4; dla czwartego koła zamów: 1 x 136/596 i 1 x 136/598.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 63.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rower carry-bike vw t6 pro deep black |
| Szerokość | 167.0 |
| Waga brutto | 17 kg |
| Waga netto | 14kg |
| Wysokość | 88.0 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor drugi | Czerwony |
| Rodzaj | Bagażnik rowerowy vw t6 pro deep black |
| Wymiar pakowania | 132×66×17 cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | Vw t6 (również t6.1), wszystkie modele, 07.2015 - ... |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 4.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro s d2 czarny, 1 bike-block pro d 1 czarny, 1 listwa zabezpieczająca, 2 uchwyty bag |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się