Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike VW T5/T6 D
Opis
Do VW T5 i T6 D z podwójnymi tylnymi drzwiami. Łatwy montaż za pomocą płyt montażowych, bez wiercenia.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 46.5 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike vw t5/6 d |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 10,8 kg |
| Waga netto | 7,7 kg |
| Wysokość | 144.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Rower nośny vw t5/6 d |
| Wymiar pakowania | 131×65×17 cm |
| Ładowność | 35kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | Vw t5, wszystkie modele, 2003 – 06.2015, vw t6 (również t6.1), wszystkie modele, 07.2015 – ... |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro s 2 czarny, 1 bike-block pro s 1 czarny, 1 uchwyt bagażnika, 1 listwa zabezpiecza |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się