Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike VW T4 D
Opis
Do VW T4 z podwójnymi tylnymi drzwiami. Łatwy montaż za pomocą płyt montażowych, bez wiercenia.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 42.5 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rower carry-bike vw t4 d |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 11,5 kg |
| Waga netto | 7,7 kg |
| Wysokość | 139.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Noś rower vw t4 d |
| Wymiar pakowania | 131×66×17 cm |
| Ładowność | 35kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | Vw t4 wszystkie modele 08/1990 - 2003 |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro 1 czarny, 1 bike-block pro 2 czarny, 1 uchwyt bagażnika, 1 listwa zabezpieczająca |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się