Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike VW T3 - T25
Opis
Od 1980 r. Akcesoria: do trzeciego koła należy zamówić: 1 x 136/510-5 + 1 x 136/524-5.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 68.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike vw t3 – t25 |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 10,5 kg |
| Waga netto | 6,5 kg |
| Wysokość | 94.5 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Rower nośny vw t3 – t25 |
| Wymiar pakowania | 132×60×17 cm |
| Ładowność | 50kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | Vw t3, wszystkie modele, 1979 - 1992 |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 3.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro 1 czarny, 1 bike-block pro 3 czarny, 1 uchwyt bagażnika, 1 listwa zabezpieczająca |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się