Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike V-class Premium
Opis
Wyposażony standardowo w dwie szyny od roku modelowego 2015. Wspornik można ustawić na 2 wysokościach. Oświetlenie tablicy rejestracyjnej 136/532 jest wymagane w pozycji niskiego załadunku.
Akcesoria: do trzeciego koła, zamówienie: 1 x 136/590 i 1 x 136/524-8, dla zamówienia czwartego koła: 1 x 136/590 i 1 x 136/529-8.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 70.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike v-class premium |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 14kg |
| Waga netto | 12,5 kg |
| Wysokość | 95.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Carry bike v-class premium |
| Wymiar pakowania | 152×67×17 cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | Mercedes-benz v-class w447, wszystkie modele, 2014 - ... |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 4.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 blok rowerowy pro s 3 czarny, 1 blok rowerowy pro s 1 czarny, 1 listwa mocująca, 1 listwa zabezp |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się