Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike UL do 55kg Blue
Opis
Uniwersalny bagażnik na rowery, odpowiedni do większości modeli samochodów kempingowych. Dostosowuje się do najpopularniejszych pojazdów dzięki dłuższej elastycznej regulacji wysokości. Solidną i lekką konstrukcję z anodowanego aluminium można regulować w zakresie od 80 cm do 150 cm. UL jest przymocowany do tylnej ściany przyczepy stacjonarnej.
Dostarczany z 2 szynami Rail Quick Pro do każdego modelu roweru. Łatwe pozycjonowanie kół poprzez przesuwanie kół w poziomie.
Akcesoria: do trzeciego koła należy zamówić: 1 x 136/510-5 i 1 x 136/524-5.
Uwaga: niebieski dodatki
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 63.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike ul |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 9,1 kg |
| Waga netto | 5,6 kg |
| Wysokość | 150.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Noś rower ul |
| Wymiar pakowania | 131×55×14 cm |
| Ładowność | 50kg |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy |
| Max. ilość rowerów | 3.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro 3 czarny, 1 pasek zabezpieczający, 1 pasek czerwony, 2 uchwyty do bagażnika, 2 sz |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się