Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike Renault Trafic D
Opis
Bagażnik rowerowy odpowiedni do Renault Trafic D i Opla Vivaro z podwójnymi tylnymi drzwiami. Oświetlenie tablicy rejestracyjnej 136/532 jest obowiązkowe do użytku na drogach w UE (brak w zestawie).
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 51.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rowery carry-bike renault trafic d |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 11,7 kg |
| Waga netto | 7,7 kg |
| Wysokość | 144.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Rower nośny renault trafic d |
| Wymiar pakowania | 132×67×17 cm |
| Ładowność | 35kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | #Opel vivaro b, wszystkie modele, 08.2014 - 03.2019, renault trafic iii, wszystkie modele, 09.2014 |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro 1 czarny, 1 bike-block pro 2 czarny, 1 listwa zabezpieczająca, 2 rail premium, uc |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się