Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike Pro M max 4 rowery
Opis
Pośrednia wersja serii Pro, obejmująca odległość montażową od 50 cm do 80 cm, wraz z modelami Pro i Pro C, aby spełnić wszelkie wymagania montażowe. Konstrukcja teleskopowa i regulowana.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 63.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rower carry-bike pro m |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 9,2 kg |
| Waga netto | 8,5 kg |
| Wysokość | 80.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Noś rower pro m |
| Wymiar pakowania | 132×59×17 cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy |
| Max. ilość rowerów | 4.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #Bike-block pro 1 czarny, 1 bike-block pro 3 czarny, 1 listwa zabezpieczająca, 2 uchwyty bagażnika, |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się