Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike Pro C max 4 rowery
Opis
Kompaktowy i klasyczny bagażnik rowerowy na wszystkie ściany. Krótka wersja serii Pro jest montowana pod oknem i umożliwia otwarcie okna.
Nadaje się do kamperów z tylną szybą. Odległość między punktami mocowania można dowolnie dobierać na wysokości 40 - 50 cm.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 63.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rower carry-bike pro c |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 10kg |
| Waga netto | 7,9 kg |
| Wysokość | 50.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Noś rower pro c |
| Wymiar pakowania | 131×58×17 cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy |
| Max. ilość rowerów | 4.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #Bike-block pro 1 czarny, 1 bike-block pro 3 czarny, 1 listwa zabezpieczająca, 2 uchwyty bagażnika, |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się