Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike Opel Vivaro, R
Opis
Nadaje się do Opla Vivaro i Renault Trafic z tylną klapą. Do użycia wymagane jest oświetlenie tablicy rejestracyjnej 136/532 (brak w zestawie).
Akcesoria: do trzeciego koła, zamów: 1 x 136/510-5 i 1 x 136 /524-8, do czwartego koła należy zamówić: 1 x 136/510-5 i 1 x 136/529-8.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 53.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rower carry-bike opel vivaro, renault trafic |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 11,1 kg |
| Waga netto | 8,7 kg |
| Wysokość | 143.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Przenośny rower opel vivaro, renault trafic |
| Wymiar pakowania | 131×65×17 cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | #Nissan nv300 wszystkie modele 2016 - ... opel vivaro a wszystkie modele 2001 - 07.2014 nissan prim |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 4.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #Bike-block pro s 3 czarny, 1 bike-block pro s 1 czarny, 1 listwa bezpieczeństwa, 2 uchwyty bagażni |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się