Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike Mercedes Viano
Opis
Pasuje do Mercedesa Viano z klapą tylną i do Mercedesa Vito 2004-2014.
Akcesoria: do zamówienia na 3 koła : 1 x 136/510-5 i 1 x 136/524-8.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 59.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rower carry-bike mercedes viano |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 13kg |
| Waga netto | 10kg |
| Wysokość | 110.5 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Noś rower mercedes viano |
| Wymiar pakowania | 152×67×16cm |
| Ładowność | 50kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | #Mercedes-benz viano w639/v639 wszystkie modele z hatchback 07/2003 - 07/2014 mercedes-benz vito w6 |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 3.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro s 3 czarny, 1 bike-block pro s 1 czarny, 1 uchwyt bagażnika, 1 listwa zabezpiecza |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się