Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike Ford Transit
Opis
Nadaje się do Forda Transita z tylną klapą. Pasuje do wszystkich modeli Forda Transita wyprodukowanych w latach 2000-2011.
Na trzecie koło należy zamówić: 1 x 136/510-5 i 1 x 136/524-5.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 53.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rower carry-bike ford transit |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 10,5 kg |
| Waga netto | 7,1 kg |
| Wysokość | 150.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Przenoś rower ford transit |
| Wymiar pakowania | 131×67×17 cm |
| Ładowność | 50kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | Ford transit generacja 5 wszystkie modele 2000-2006 |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 3.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro 1 czarny, 1 bike-block pro 3 czarny, 1 uchwyt bagażnika, 1 listwa zabezpieczająca |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się