Bagażnik rowerowy Fiamma Carry-Bike CL do 55kg Blue
Opis
Kompaktowy bagażnik na rowery jest odpowiedni dla większości modeli samochodów kempingowych. Dzięki mniejszym punktom mocowania możliwe jest elastyczne mocowanie. Solidna i lekka konstrukcja z anodowanego aluminium można regulować w zakresie od 40 cm do 50 cm. Carry-Bike CL jest mocowany pod tylną szybą.
Może być rozszerzony do 3 rowerów za pomocą 1 szyny Rail Quick Pro i Bike-Block Pro 2 jako akcesorium.
Z 2 Rail Quick w standardzie Pro raile dla każdego modelu roweru. Łatwe pozycjonowanie kół poprzez przesuwanie kół w poziomie.
Akcesoria: do trzeciego koła należy zamówić: 1 x 136/510-5 i 1 x 136/524-5.
Uwaga:
Kolor dodatków: niebieski
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 65.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike cl |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 8,6 kg |
| Waga netto | 5,6 kg |
| Wysokość | 50.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Noś rower cl |
| Wymiar pakowania | 131×55×14 cm |
| Ładowność | 50kg |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy |
| Max. ilość rowerów | 3.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro 3 czarny, 1 pasek zabezpieczający, 1 pasek czerwony, 2 uchwyty do bagażnika, 2 sz |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się