Bagażnik rowerowy Fiamma Bike Carrier Carry-Bike VW T5 Pro
Opis
Nowoczesny design, szybki montaż. Pasuje do T5 od 07.2003 z klapą tylną.
Akcesoria: do trzeciego koła należy zamówić: 1 x 136/590 i 1 x 136/528-7; dla czwartego koła zamów: 1 x 136/590 i 1 x 136/528-8.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 63.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike vw t5 pro |
| Szerokość | 167.0 |
| Waga brutto | 17 kg |
| Waga netto | 14kg |
| Wysokość | 88.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Noś rower vw t5 pro |
| Wymiar pakowania | 132×66×17 cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | Vw t5 wszystkie modele 2003-06/2015 |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 4.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #Bike-block pro s d2 czarny, 1 bike-block pro s d1 czarny, 1 listwa zabezpieczająca, 2 uchwyty baga |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się