Bagażnik rowerowy Carry-Bike Sprinter Crafter Fiamma
Opis
Bagażnik rowerowy Fiamma do VW Crafter oraz Mercedes Sprinter
Prosta instalacja do samochodów dostawczych z podwójnymi tylnymi drzwiami!
Bagażnik na rowery do samochodów dostawczych z podwójnymi tylnymi drzwiami. Wiercenie otworów w pojeździe nie jest konieczne, z wyjątkiem śrub zabezpieczających. Tylne drzwi można otworzyć bez wyjmowania rowerów.
Zakres dostawy : 2 Rail Premium, 1 Bike-Block Pro S 1 czerwony, 1 Bike-Block Pro S 2 czerwony, 1 listwa zabezpieczająca, wspornik montażowy
Typ: Fiamma Carry-bike 200 DJ Sprinter / Crafter
Bike-Block: Pro S 1, Pro S 2
Model pojazdu: VW Crafter (2006 - ...), Mercedes Sprinter (od 2006- ..... )
Max, Obciążenie: 35 kg
Max, Rowery: 2
Wymiary (szer, X gł, X wys,): 128 × 44 × 120 cm,
Rozmiar opakowania: 65 × 131 × 18 cm,
Waga: 9 kg,
Kod producenta: 02093A93-
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 44.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike 200 dj sprinter/crafter |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 13,5 kg |
| Waga netto | 9kg |
| Wysokość | 120.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Carry bike 200 dj sprinter/crafter |
| Wymiar pakowania | 131×65×18cm |
| Ładowność | 35kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | Mercedes-benz sprinter w906 van 04/2006 - 2018 vw crafter generacja 1 van 2006 - 11/2016 |
| Rodzaj pojazdu | Furgonetka |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro s 2 czarny, 1 bike-block pro s 1 czarny, 1 drążek mocujący, 1 uchwyt bagażnika, 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się