Bagażnik rowerowy Carry-Bike PSA
Opis
Wspornik mocuje się do punktów wzmocnienia tylnej klapy bez wiercenia.
Akcesoria: do trzeciego roweru należy zamówić: srebrny 1 x 136/510-5, 1 x136/528-7; czarny 1 x 136/505, 1 x 136/528-4, do czwartego koła należy zamówić: srebrny 1 x 136/510-5, 1 x 136/528-8; czarny 1x 136/505, 1x 136/528-5.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 62.5 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike psa |
| Szerokość | 145.8 |
| Waga brutto | 15kg |
| Waga netto | 10kg |
| Wysokość | 119.0 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Noś rower psa |
| Wymiar pakowania | 138×113×59 cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | #Opel vivaro life, wszystkie modele, 2019 - ..., toyota proace verso (gen. 2), wszystkie modele, 09 |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 4.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro s d2 czarny, 1 bike-block pro s d1 czarny, 1 listwa zabezpieczająca, 2 rail quick |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się