Bagażnik rowerowy Carry-Bike 200 D Ducato Transit
Opis
Bagażnik rowerowy do konwersji furgonu z podwójnymi tylnymi drzwiami, rozstaw osi zmienny od 58 do 62 cm w celu dostosowania do różnych tylnych drzwi. Wsporniki do montażu na ścianie górnej o szerokości tylko 34 mm.
Regulowana odległość od środka od 58 do 62 cm. Z górnym wspornikiem ściennym o szerokości tylko 34 mm do przykręcania.
- Fiat Ducato I seria / Citroen C25 / Peugeot J5 (≥1981 ≤1994 - H1 / H2)
- Fiat Ducato II seria / Peugeot Boxer I seria / Citroen Jumper I (≥1994 ≤1999 - H2)
- Ford Transit MK3-MK4-MK5-MK6-MK7 z podwójnymi drzwiami tylnymi (≥1987 ≤2014 - H1 / H2 / H3)
- Ford Transit MK8 z podwójnymi drzwiami tylnymi (≥2014 - H3)
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 48.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike 200 d ducato, vw lt, mb 100 |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 10,1 kg |
| Waga netto | 6,9 kg |
| Wysokość | 118.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Rower nośny 200 d ducato, vw lt, mb 100 |
| Wymiar pakowania | 131×65×19 cm |
| Ładowność | 35kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | #Fiat ducato 230 van 03.1994 - 04.2002 fiat ducato 244 van 04.2002 - 05/2006 vw lt generation 2 van |
| Rodzaj pojazdu | Furgonetka |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro 1 czarny, 1 bike-block pro 2 czarny, 1 uchwyt bagażnika, 1 listwa zabezpieczająca |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się