Bagażnik na rowery Thule Excellent Short Version
Opis
Wersja krótka, odpowiednia do montażu np. B. Pod oknem.
Dane techniczne
| Producent | Thule omnistor |
| Długość | 72.7 |
| Marka | Thule |
| Nazwa pomocnicza | Thule doskonałe |
| Szerokość | 131.0 |
| Waga brutto | 13,2 kg |
| Waga netto | 12,2 kg |
| Kolor | Aluminium |
| Rodzaj | Krótka wersja |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Max. ilość rowerów | 4.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się