Bagażnik na rowery EuroCarry
Opis
Bagażnik, opracowany specjalnie do transportu rowerów elektrycznych, można złożyć z pojazdu, nawet gdy jest załadowany, co zapewnia swobodny dostęp do obu tylnych drzwi. Gdy nie jest używany, ramię bagażnika można złożyć, aby zaoszczędzić miejsce. Bagażnik przykręcany jest bezpośrednio do podwozia pojazdu za pomocą adaptera. Montaż powinien zawsze przeprowadzać autoryzowany sprzedawca specjalistyczny (Uwaga: nie jest kompatybilny z pojazdami o długości 6,2 i 6,4 m!).
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Marka | Eurocarry |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rowery elektryczne eurocarry |
| Szerokość | 178.0 |
| Waga brutto | 72kg |
| Waga netto | 45kg |
| Wysokość | 95.0 |
| Kolor | Srebro |
| Wymiar pakowania | 176×95×26 cm |
| Długość | 70.0 |
| Ładowność | 80kg |
| Materiał | Ukradłem |
| Model maszyny | #Fiat ducato x250/x290, furgon, 06/2006 – ..., peugeot boxer 250/290, furgon, 2006 – ..., citroën j |
| Rodzaj pojazdu | Furgonetka |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | 2 pazury mocujące, 2 szyny rowerowe, 4 osłony kół z 4 pasami mocującymi |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się