Bagażnik na rowery EuroCarry
Opis
Stylowy, stabilny i wstępnie zmontowany aluminiowy bagażnik na rowery. Montaż odbywa się bez wiercenia, nośnik zawiesza się na tylnej klapie za pomocą pazura zaciskowego oraz mocuje i zabezpiecza za pomocą bocznych elementów zaciskowych. Dodatkowe zabezpieczenie pasami napinającymi. Łatwy montaż.
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Długość | 55.0 |
| Marka | Eurocarry |
| Nazwa pomocnicza | Stojak na rowery eurocarry |
| Szerokość | 147.0 |
| Waga brutto | 9,7 kg |
| Waga netto | 6,9 kg |
| Wysokość | 93.0 |
| Kolor | Srebro |
| Wymiar pakowania | 150×100×16,5 cm |
| Ładowność | 40kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | #Toyota proace verso (gen. 2), wszystkie modele, 09.2016 - ..., opel zafira life generation 1, wszy |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | 2 pazury mocujące, 2 szyny rowerowe, 4 nadkola, 4 pasy mocujące, wspornik montażowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się