Bagażnik Fiamma kamper Carry-Bike 200 DJ Ducato
Opis
Umożliwia zamocowanie wspornika w dwóch pozycjach. Ze standardowym pozycjonowaniem i obniżonym pozycjonowaniem, które upraszcza ładowanie koła. Dolna wersja wymaga zastosowania lampy tablicy rejestracyjnej 136/532. Przegubowe wsporniki do łatwego demontażu bagażnika rowerowego.
Z funkcją niskiego obciążenia
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 55.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rower carry-bike 200 dj ducato |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 14,5 kg |
| Waga netto | 9kg |
| Wysokość | 115.5 |
| Kolor | Srebro |
| Rodzaj | Rower nośny 200 dj ducato |
| Wymiar pakowania | 131×65×18cm |
| Ładowność | 35kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | #Fiat ducato x250/x290, furgon, 06/2006 – ..., peugeot boxer 250/290, furgon, 2006 – ..., citroën j |
| Rodzaj pojazdu | Furgonetka |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #Listwa zabezpieczająca, 2 bike-block pro s d1, 2 uchwyty rack, 2 szyny quick pro, wspornik montażo |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się