Automatyczne zamykanie okna
Opis
Obudowa aluminiowa z zamkiem i rozstawem otworów 20 mm
Dane techniczne
| Producent | Mekuwa gmbh |
| Marka | Mekuwa |
| Nazwa pomocnicza | Automatyczne wyświetlanie okna |
| Waga brutto | 0,06 kg |
| Waga netto | 62g |
| Wymiar pakowania | 25,3 × 5 × 2,8 cm |
| Długość | 200.0 |
| Strona | Para |
| Regulacja | 2x |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się