Automatyczne rozwórki okienne z zamkiem
Opis
Automatyczna rozwórka okien z zamkiem.
Dane techniczne
| Producent | Mekuwa gmbh |
| Marka | Mekuwa |
| Nazwa pomocnicza | Automatyczne rozwórki okienne z zamkiem |
| Waga brutto | 0,1 kg |
| Waga netto | 95g |
| Wymiar pakowania | 34,1 × 8,8 × 3,3 cm |
| Długość | 280.0 |
| Strona | W prawo |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się