Akumulatorowa lampa czołowa LED LuxPremium
Opis
Latarka czołowa LuxPremium LED łączy niewielką wagę z niezwykle jasną i mocną diodą LED. Dzięki różnym funkcjom przełączania światła, reflektory można ustawić indywidualnie w każdej sytuacji. Ip: 44.
- Nieskończenie zmienne ogniskowanie od płaskiego światła z bliska do skupionego światła drogowego
- Akumulator z tyłu głowy dla dobrej równowagi< li>Przełącznik z funkcjami 100/50/10 %, SOS i tylne światło czerwone, migające na czerwono
- Regulowany kąt nachylenia, lekka i wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego
- Wymienna bateria Li-Ion 3,7 V /2,6 Ah ze wskaźnikiem naładowania
- wraz z kablem do ładowania USB
- Czas ładowania: 4 h
Zasięg lampy: 100 m. Bez czujnika.
Dane techniczne
| Producent | H. brennenstuhl gmbh |
| Marka | Brennenstuhl |
| Nazwa pomocnicza | Latarka czołowa luxpremium |
| Szerokość | 8.5 |
| Waga brutto | 0,24 kg |
| Waga netto | 163g |
| Wysokość | 7.0 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Luxpremium |
| Wymiar pakowania | 11,4 × 8,5 × 5,9 cm |
| Długość | 10.5 |
| Strumień świetlny w lumenach | 250 lm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się