Akumulator Powerboozt PB-70 AGM
Opis
PB AGM to akumulator VRLA (Valve Regulated Lead Acid), który jest produkowany w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) zgodnie z normą EN 60254-1.
Zalety: b>
- 30% wyższa gęstość energii w porównaniu z akumulatorami mokrymi
- bardzo niski współczynnik samorozładowania
- bardzo dobre zużycie energii i moc wyjściowa li>
- bez korozyjnych gazów spalinowych (dlatego odpowiedni dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego)
- solidna konstrukcja, odporna na wibracje
- niski współczynnik ładowania (1,08) zmniejsza zużycie energii podczas ładowania
- elektrolit w AGM unieruchomiony (zapobiega to wyciekowi w przypadku uszkodzenia obudowy)
- bezobsługowy - wystarczy zainstalować i zapomnieć
- napięcie ładowania 14,4 - 14,8 V
- ładowanie podtrzymujące 13,5 - 13,8 V
- maks. Prąd ładowania 30% C20 (np. 30 A przy 100 Ah C20)
- 400 cykli zgodnie z IEC/EN 60254-1
Dane techniczne
| Producent | A. mueller |
| Długość | 175.0 |
| Marka | Wzmocnienie mocy |
| Nazwa pomocnicza | Akumulator powerboozt agm dual purpose |
| Szerokość | 278.0 |
| Waga brutto | 21kg |
| Waga netto | 21kg |
| Wysokość | 190.0 |
| Rodzaj | Pb-70 wza |
| Wymiar pakowania | 27,8 × 19 × 17,5 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność | 70 ah |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się