Akumulator i ładowarka zestaw Reich M
Opis
Rozpocznij wakacje zrelaksowany? Do tego służy wszechstronny pakiet beztroski.
Do pojazdów jednoosiowych, składający się z: akumulatora Reich AGM 50, ładowarki c-Go 10 A
Dane techniczne
| Producent | Reich ltd |
| Długość | 16.5 |
| Marka | Łatwy kierowca |
| Nazwa pomocnicza | Pakiet energetyczny |
| Szerokość | 19.5 |
| Waga brutto | 17 kg |
| Waga netto | 15,6 kg |
| Wysokość | 17.0 |
| Rodzaj | M |
| Wymiar pakowania | 22,5 × 21 × 19,5 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność | 50 ah |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się