Akumulator i ładowarka zestaw Reich L
Opis
Rozpocznij wakacje zrelaksowany? Do tego służy wszechstronny pakiet beztroski.
Do ciężkich pojazdów jedno- i dwuosiowych, składający się z: Reich AGM 75, ładowarki c-Go 10 A
Dane techniczne
| Producent | Reich ltd |
| Długość | 17.0 |
| Marka | Łatwy kierowca |
| Nazwa pomocnicza | Pakiet energetyczny |
| Szerokość | 26.0 |
| Waga brutto | 27,5 kg |
| Waga netto | 25,9 kg |
| Wysokość | 20.0 |
| Rodzaj | L |
| Wymiar pakowania | 26×23×21 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność | 75 ah |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się