Akumulator EXIDE Wyposażenie AGM EQ800
Opis
Technologia AGM to rozwiązanie gwarantujące dostawy energii na stałym, wysokim poziomie podczas korzystania z energochłonnych urządzeń i jest kluczem do najdłuższego możliwego czasu pracy baterii.
- Całkowicie bezobsługowy
/li>
- bardzo niski poziom samorozładowania
- bezpieczny i czysty (zabezpieczenie przed cofaniem ognia i szczelność)
Dane techniczne
| Producent | Technologie exide |
| Długość | 175.0 |
| Marka | Exide |
| Nazwa pomocnicza | Exide wyposażenie akumulatorowe agm |
| Szerokość | 353.0 |
| Waga brutto | 26kg |
| Waga netto | 26kg |
| Wysokość | 190.0 |
| Rodzaj | Eq800 |
| Wymiar pakowania | 353×190×175 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność | 95 ah |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się