Akumulator EXIDE Dual AGM 180
Opis
Baterie do najpopularniejszych przyczep kempingowych i przyczep kempingowych. Ich konstrukcja zapewnia wysoki poziom elastyczności instalacji. Technologia AGM (akumulator polarowy) ze stopem wapnia i wentylacją sterowaną zaworami obejmuje zakres wydajności Wh od 450 do 2100 Wh, a tym samym oferuje duży wybór dla każdego typu pojazdu rekreacyjnego.
- konserwacja -bezpłatny
- nadaje się do długich faz bezczynności przy poborze prądu 0 A
- bez ograniczeń przestrzennych
- bezpieczny i czysty (zabezpieczenie przed cofaniem ognia i szczelność)
- wysoka odporność na wibracje i przechylanie
- do 50% oszczędność czasu ładowania
Dane techniczne
| Producent | Technologie exide |
| Długość | 223.0 |
| Marka | Exide |
| Nazwa pomocnicza | Akumulator exide dual agm |
| Szerokość | 513.0 |
| Waga brutto | 55kg |
| Waga netto | 55kg |
| Wysokość | 223.0 |
| Rodzaj | Pd 1500 |
| Wymiar pakowania | 50 × 22 × 20 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność | 180 ah |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się