Akumulator AGM 92Ah Banner
Opis
AGM oznacza zastosowanie mat szklanych w konstrukcji akumulatorów. Ta wydajna technologia jest logicznym następstwem akumulatora kwasowo-ołowiowego i umożliwia bardziej elastyczne, szersze zarządzanie energią w nowoczesnych pojazdach. Pomaga to znacznie zmniejszyć emisję CO2 i zużycie paliwa. Ze względu na wyższą wydajność w porównaniu z konwencjonalnymi akumulatorami, głównym obszarem zastosowania Running Bulla są pojazdy o wysokim zapotrzebowaniu na energię. Tutaj zapewnia elastyczną moc dla pojazdów z systemem Start-Stop, samochodów luksusowych, pojazdów ratowniczych, taksówek, pojazdów kempingowych lub pojazdów, które zostały zmodernizowane (nagłośnienie, ogrzewanie postojowe, telewizja/telekomunikacja).
< b> Zalety:
- optymalna moc rozruchowa
- wysoka odporność na wibracje
- bardzo długa żywotność
- konserwacja -bezpłatny< li>szczelny
Dane techniczne
| Producent | Baterie banerowe |
| Długość | 175.0 |
| Marka | Transparent |
| Nazwa pomocnicza | Running bull agm akumulator |
| Szerokość | 354.0 |
| Waga brutto | 28,2 kg |
| Waga netto | 28,2 kg |
| Wysokość | 190.0 |
| Wymiar pakowania | 31,5×19×17,5 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność | 92 ach |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się