Adapter zapalniczki
Opis
Zasilacz z dużymi wtyczkami ø 21 mm w mniejszych gniazdach DIN ø 12 mm.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Marka | Za samochód |
| Nazwa pomocnicza | Przejściówka |
| Waga brutto | 0,06 kg |
| Waga netto | 48g |
| Wymiar pakowania | 11×11×3,5 cm |
| Długość | 25.0 |
| Długość kabla | 25 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się