Adapter do podnóżka Westfield Comfort 2
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Zestaw adapterów comfort 2 |
| Waga brutto | 0,02 kg |
| Waga netto | 24g |
| Kolor | Jasnoszary |
| Wymiar pakowania | 11,6 × 6,8 × 4,4 cm |
| Rodzaj / model | Paddico, supreme, prime, salina, pionier, odkrywca, challenger, zenith, cruiser |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się