Adapter do podnożka krzesła Outwell Noblesse
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Zestaw adapterów comfort 2 |
| Waga brutto | 0,05 kg |
| Waga netto | 47g |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiar pakowania | 12,4 × 7,8 × 3,3 cm |
| Rodzaj / model | Awangardowa szlachta, awangardowa bryza |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się