Absorber Lift 77, Lift 77 E-Bike, VW T5,
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 40.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Amortyzatory byka |
| Szerokość | 45.0 |
| Waga brutto | 0,09 kg |
| Waga netto | 85g |
| Wysokość | 50.0 |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiar pakowania | 20×12×5 cm |
| Rodzaj / model | Lift 77, lift 77 e-bike, vw t5, vw t4, vivaro, trafic, vito |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się